שלום,

 

אני שמח וגאה להציג בפניכם את האולפן החדש שלי הממוקם בלב תל אביב, קרוב ונגיש מתמיד, מאובזר במיטב הציוד,לזמרים,זמרות, להקות ומפיקים וכל מי שעיסוקו-מוסיקה.

מהניסיון הרב שצברתי במהלך השנים כמוזיקאי, זמר, מפיק וטכנאי סאונד, עצבתי ובניתי את האולפן בקפדנות על מנת שיהיה נוח ומרווח עפ"י קריטריונים וסטנדרטים המקובלים באולפנים מובילים בעולם בהם הקלטתי בעבר.

 

במשך חודשים מספר הפך המקום לביתי השני שבו השקעתי שעות רבות בבניית החדרים, בידודם מרעשים חיצוניים וכן הושם דגש על האקוסטיקה בשימוש באלמנטים וחומרים איכותיים על מנת להסב לנוכחים, נוחות והנאה במהלך הפרוייקט.

 

בנוסף ללובי שהוא חדר אירוח רגוע ונעים, יש באולפן חדר נגנים מרווח + חדר תופים מבודד + BOOT לשירה או לכל שימוש אחר. החדרים מבודדים אך אינם אטומים דבר המאפשר מעבר של אויר בין החדרים ויוצר AMBIANT שהוא מאוד חיוני להקלטות חיות. כמובן יש את הCONTROL ROOM שבמרכזו עומדת הקונסולה  AMEK HENDRIX  הישנה והטובה שלי ועוד ציוד אנלוגי ודיגיטלי למכביר שמאפשר לכם לבחור בין הקלטות על ציוד אנלוגי כגון טייפ סלילים  OTARI MTR 90 המיתולוגי להפקת סאונד של פעם שאגב רובנו מתגעגעים אליו, לבין הקלטות דיגיטל בעזרת ממירים איכותיים ותוכנות הפקה ו"פלגינים" שונים. השילוב בין שתי השיטות שזה בעיני חיבור מנצח.

וכמובן עומד לרשותכם גם חדר חזרות חדיש מרווח ומאובזר להנאתכם. 

כולכם מוזמנים, 

מני בגר